O NÁS

informácie o Elektrokove

Už od roku 1993 sa naša firma zaoberá predovšetkým prevíjaním elektromotorov a servisom čerpadiel. Počas týchto rokov náš odborne vzdelaný tím nadobudol bohaté skúsenosti a prax spojenú s týmto odvetvím. Postupom času sme rozšírili ponuku služieb a momentálne disponujeme s najmodernejšími diagnostickými a výrobnými prístrojmi a zariadeniami.

Čo poskytujeme:

Oprava a servis

Hlavnou činnosťou je predovšetkým odborný servis a oprava elektromotorov: prevíjanie, mechanické opravy a kompletné generálne opravy. Taktiež poskytujeme servis pre rôzne druhy čerpadiel: povrchové, samonasávacie, ponorné, kalové, bazénové a iné. V portfóliu našich služieb sú aj opravy a prevíjanie: transformátorov, elektromagnetov, tlmiviek a induktorov.

Predaj elektromotorov a čerpadiel

Zákazníkovi chceme poskytnúť komplexne - nielen služby v oblasti servisu a opráv, ale aj samotný predaj sortimentu v oblasti elektromotorov a čerpadiel. V ponuke nájdete: elektromotory (rôzne typy), čerpadlá (povrchové, samonasávacie, ponorné, kalové, bazénové a iné).

Prevádzkujeme náš ESHOP

eshopobrPrevádzkujeme Eshop, na ktorom nájdete širokú ponuku elektromotorov a čerpadiel. Z pohodlia vašej kancelárie alebo domova si môžete nakúpiť a pozrieť ponúkaný sortiment s podrobnými technickými popismi.

Náš eshop ponúka:

Elektromotory od 0,12 až do 200 KW
Čerpadlá: ponorné, kalové a drenážne, povrchové - samonasávacie

Doprava a sklad:

Väčšina tovaru skladom, expresné dodanie.

SME TU PRE VÁS

Pracovná doba:

Pondelok - Štvrtok: 8:00 do 16:00
Piatok: 8:00 do 15:00
Sobota, Nedeľa: zatvorené

Ak máte akékoľvek požiadavky alebo iné otázky, neváhajte nás kontaktovať a my Vám odpovieme v čo najkratšom čase.

Tisícky renovovaných
ELEKTROMOTOROV

Elektroinštalačné práce, ktoré naša firma poskytuje, sú na vysokej úrovni, pretože naša činnosť je podmienená kvalitou, ktorej výsledkom je bezproblémové používanie elektrických zariadení po dlhú dobu.

Pozrite si v našej fotogalérií niekoľko ukážok opráv a servisných zásahov.

web: FG ATELIER